Już od wielu lat, każdego roku w miesiącu styczniu Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Legnicy organizuje geodezyjne spotkanie noworoczne. Tegoroczne spotkanie zostało zorganizowane w dniu 20 stycznia 2017 r. w Legnicy w przytulnej kawiarni hotelu ”Kamieniczka”.

W spotkaniu uczestniczyło 59 koleżanek i kolegów emerytów, rencistów, kol. z prywatnych firm geodezyjnych, służb administracji geodezyjnej i kartograficznej oraz przyjaciół sprzyjających działalności naszego Oddziału SGP.

W imieniu Zarządu Oddziału SGP w Legnicy kol. Wiesław Firlicińciński – Honorowy Prezes Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz Włodzimierz Chytry - Wiceprezes Zarządu serdecznie przywitali wszystkich uczestników spotkania, a w szczególności obecnych na spotkaniu kol. rencistów i emerytów. Witając zebranych życzyli wszystkim zdrowia, spokoju oraz tego potrzebnego na dzień dzisiejszy zrozumienia, współpracy i wyrozumiałości w realizacji trudnych zadań geodezyjnych, niezależnie od tego w jakich firmach, urzędach i instytucjach pracujemy.

Spotkanie rozpoczęto tradycyjnie odśpiewaniem Hymnu Geodety.

Podsumowując rok ubiegły należy wspomnieć, iż udało się zorganizować wszystkie planowane imprezy, a było ich sporo. Spotkanie noworoczne z emerytami i rencistami, VII Otwarte Mistrzostwa Geodetów Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej, spotkanie integracyjne geodetów "Ranczo u Kaczora", XV Wiosenna Biesiada Geodezyjna z siatkówką plażową, VII Otwarte Mistrzostwa Geodetów Dolnego Śląska w kręglach, IV Geodezyjny Turniej Łuczniczy o Złotą Strzałę Kasztelana Zamku Grodziec, XXX Dni Geodezji. W każdej uczestniczyło po kilkadziesiąt koleżanek i kolegów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez Zarząd Oddziału w Legnicy XI Krajowa Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Koordynacji sieci uzbrojenia terenu”, która zgromadziła ponad 130 uczestników, w tym między innymi przewodniczących narad koordynacyjnych oraz przedstawicieli branż (energetyka, gazownictwo, telekomunikacja, sieci wod-kan), z całej Polski.

Wieczór wypełniły wspomnienia oraz szczere rozmowy i dyskusje o stanie naszej polskiej Geodezji, przeplatane kolędowaniem przy akompaniamencie gitarowym kol. Andrzeja Jażło.

Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej, koleżeńskiej wręcz rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia za rok.

Galeria foto >>>

CHW

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności