Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Już po raz szesnasty Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Legnicy organizuje w dniach 13 i 14 października 2022 r.  ogólnopolskie spotkanie osób profesjonalnie związanych z procesem koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu.

Miejsce konferencji – Hotel Milenium, ul. Chojnowska 150, 59-220 Legnica.

Rozpoczęcie w dniu 13.10.2022 r o godzinie 900.

Patronat honorowy nad Konferencją objęli: p.o. Główny Geodeta Kraju – Pani Alicja Kulka,  Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich - Pan Janusz Walo, Prezes Zarządu Związku Powiatów Polskich - Pan Andrzej Płonka, Starosta Legnicki - Pan Adam Babuśka oraz Prezydent Miasta Legnicy - Pan Tadeusz Krzakowski

Ponadto udział w naszej konferencji zadeklarowała pani Alicja Kulka p.o. Głównego Geodety Kraju wraz z pracownikami GUGiK, którzy przedstawią referat wprowadzający w problematykę  związaną z tematem konferencji.

W programie konferencji planujemy panele ekspertów, które poprowadzi kol. dr inż. Ludmiła Pietrzak z udziałem osób znanych z wielu publikacji, między innymi w Przeglądzie Geodezyjnym.

W panelu ekspertów zapowiedzieli swój udział :

- Marek Kłopotek – Lubelski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

- Robert Cieszyński – Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego

- Dariusz Pręgowski – Geodeta powiatowy w Powiecie Warszawskim Zachodnim

- Jerzy Biegalski – Właściciel firmy Softline Plus

- Piotr Myszka –Firma Geoxy sp. z o.o.

Jest niezwykle ważne, by temat koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu został omówiony w środowisku geodetów i gestorów sieci uzbrojenia terenu, zwłaszcza w świetle zmian przepisów dot. budowy baz GESUT, EGiB i BDOT500.

Mamy nadzieję, że i to spotkanie pozwoli Państwu rozwiać wiele wątpliwości i wyjaśnić wiele nieścisłości związanych z tematyką konferencji.

Ufamy, że jak zwykle będziemy gościć reprezentację osób z całego kraju. Zobowiązujemy się nie zawieść oczekiwań Koleżanek i Kolegów, naszych mile oczekiwanych gości.

Szczegółowy program konferencji w następnym komunikacie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem 

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Arkadiusz Zyga

tel. 601 787 362

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.legnica.sgp.geodezja.org.pl

 

Do pobrania:

Zaproszenie >>>

Zgłoszenie uczestnictwa  .DOC >>>

Zgłoszenie uczestnictwa   .PDF >>>

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności