Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Legnicy serdecznie zaprasza na XVI Konferencję Techniczną nt. “Koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu”,  która odbędzie się w dniach 13 i 14 października 2022 r. 

Miejsce konferencji – Qubus Hotel Legnica ****  ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica

Rozpoczęcie w dniu 13.10.2022 r o godzinie 930

Patronat honorowy nad Konferencją objęli: p.o. Główny Geodeta Kraju – Pani Alicja Kulka,  Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich - Pan Janusz Walo, Prezes Zarządu Związku Powiatów Polskich - Pan Andrzej Płonka, Starosta Legnicki - Pan Adam Babuśka oraz Prezydent Miasta Legnicy - Pan Tadeusz Krzakowski

Ponadto udział w naszej konferencji zadeklarowała pani Alicja Kulka p.o. Głównego Geodety Kraju wraz z pracownikami GUGiK, którzy przedstawią referat wprowadzający w problematykę  związaną z tematem konferencji.

W programie konferencji planujemy panele ekspertów, które poprowadzi kol. dr inż. Ludmiła Pietrzak z udziałem osób znanych z wielu publikacji, między innymi w Przeglądzie Geodezyjnym.

Jest niezwykle ważne, by temat koordynacji usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu został omówiony w środowisku geodetów i gestorów sieci uzbrojenia terenu, zwłaszcza w świetle zmian przepisów dot. budowy baz GESUT, EGiB i BDOT500.

Mamy nadzieję, że perspektywa spotkania z prelegentami, którzy z pasją zajmują się zawodowo interesującymi nas zagadnieniami, możliwość przekazania uwag oraz podjęta próba wyjaśnienia obaw i wątpliwości w zakresie rozwiązań systemowych w geodezji, a także możliwość kontaktu z innymi fachowcami zajmującymi się koordynacją, wymiana poglądów, doświadczeń oraz dobrych i skutecznych praktyk w zakresie rozwiązywania problemów, będzie stanowiła wystarczającą motywację do odwiedzenia najbardziej przyjaznej dla tej dziedziny geodezji Ziemi Legnickiej.

Ufamy, że jak zwykle będziemy gościć reprezentację osób z całego kraju. Zobowiązujemy się nie zawieść oczekiwań Koleżanek i Kolegów, naszych mile oczekiwanych gości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem 

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Arkadiusz Zyga

tel. 601 787 362

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.legnica.sgp.geodezja.org.pl

 

Do pobrania:

Zaproszenie >>>

PROGRAM KONFERENCJI >>>

Zgłoszenie uczestnictwa  .DOC >>>

Zgłoszenie uczestnictwa   .PDF >>>

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności