Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Oddziału SGP w Legnicy zaprasza na stacjonarne szkolenie/warsztaty na temat: „Aktualizacja baz danych - format GML” - warsztaty  z zakresu aktualizacji mapy zasadniczej w formacie GML z wykorzystaniem C-GEO.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu geodetów wykonawców w firmach geodezyjnych,   geodetów powiatowych wraz z weryfikatorami prac geodezyjnych a także pracowników PODGiK.

Mamy nadzieję, że bezpośrednie spotkanie z twórcą oprogramowania C-GEO, możliwość przekazania uwag i problemów związanych z  importem, generowaniem mapy zasadniczej z GML w różnych systemach PZGiK, edycją, usuwaniem i tworzeniem nowych obiektów, kontrolą poprawności danych (walidacja) aplikacjami GUGiK i Softline oraz eksportem różnicowego pliku GML, pozwolą Państwu rozwiać wiele wątpliwości i wyjaśnić wiele problemów związanych z tematyką szkolenia.

Szkolenie/warsztaty poprowadzi  Jerzy Biegalski - Softline Plus; wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, autor publikacji naukowych opartych na praktyce zawodowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu/warsztatach, które obędzie się w dniu 24 maja 2023 r. stacjonarnie w Pałacu Krotoszyce – magicznym miejscu w Krainie Wygasłych Wulkanów.

 

Organizatorzy

 

Do pobrania:

Program szkolenia  >>>

Karta uczestnictwa  DOC >>>

Karta uczestnictwa  PDF >>>

Oświadczenie jednostki DOC >>>

Oświadczenie jednostki PDF >>>

 

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy: https://sgp.geodezja.org.pl/szkolenie-stacjonarne-aktualizacja-baz-danych-format-gml-warsztaty-z-zakresu-aktualizacji-mapy-zasadniczej-w-formacie-gml-z-wykorzystaniem-c-geo-krotoszyce24-maja-2023-r/

 

 CHW

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności