IV GŁOGOWSKI GEO-REJS SZLAKIEM ODRY 2026 – krótka relacja

Data publikacji: 27.06.2026

W dniu 26 czerwca 2026 r. o godzinie 17 00,  na przystani „MARINA” w Głogowie, przez Prezesa Koła Terenowego w Głogowie, SGP Oddział w Legnicy, kolegę Andrzeja Jażło i kapitana statku „LAGUNA” zostało ogłoszone rozpoczęcie spotkania integracyjnego na statku „LAGUNA” na rzece Odrze.

Niestety upały ( 32C w cieniu ! – MASAKRA !!! ) spowodowały, iż poziom wody w Odrze obniżył się znacznie,  z 2,60 m do 1,50 m .
Rejs statkiem
przy takim stanie poziomu wody jest niemożliwy.

Lecz nie dla naszych geodetek i geodetów ! „My nie z soli … !!!„

Rozbujaliśmy „LAGUNĘ” … nawet tanecznie …

Spotkanie odbyło się na statku i na przystani „MARINA”, w bardzo sympatyczniej, przyjacielskiej, budującej nowe przyjaźnie w rodzinie geodezyjnej.

Podziękowania dla organizatorów, z życzeniami stopy wody pod kilem w przyszłym roku !

Galeria foto >>>

CHW